Nasze produkty są opatrzone etykietą Oeko-Tex – Tekstylia Godne Zaufania. To gwarancja, że produkt został przebadany przez niezależny instytut badawczy Stowarzyszenia OEKO-TEX® pod kątem ponad 100 parametrów istotnych dla zdrowia i uzyskał pozytywne wyniki.

W 2003 roku wprowadziliśmy system zarządzania jakością PN-EN-ISO 9001, normę akceptowaną i rozpoznawaną na całym świecie. Natomiast w roku 2012 wdrożyliśmy normę PN-ISO 26000, co oznacza, że bierzemy pełną odpowiedzialność za wpływ podejmowanych przez nas działań na środowisko i społeczeństwo poprzez przejrzyste oraz etyczne postępowanie.

Nasze getry i skarpety sportowe wykonane są w 100% w Polsce. To tutaj je projektujemy i produkujemy wyłącznie z najlepszych surowców pochodzących wyłącznie od sprawdzonych europejskich dostawców.

Efektowny design

Zespół doświadczonych, kreatywnych projektantów to gwarancja, że Twoje getry czy skarpety będą jedyne w swoim rodzaju.

Kilkadziesiąt kolorów do wyboru

Szukasz skarpet w kolorach logo Twojego zespołu? W naszej palecie z całą pewnością znajdziemy coś idealnego dla Ciebie.

Konkurencyjne ceny

Na rynku działamy od lat, co pozwoliło nam wypracować świetne warunki współpracy z europejskimi producentami materiałów.

Możliwość personalizacji

Posiadamy nowoczesny sprzęt do znakowania getrów i skarpet, który gwarantuje trwałość nadruku i nie wpływa na komfort użytkowania.

Surowce najwyższej jakości

Jakość to dla nas priorytet, stąd też getry i skarpety produkujemy wyłącznie z surowców i przędz od sprawdzonych europejskich dostawców.

Szybka realizacja zleceń

Mocny zespół, dostęp do niezbędnych materiałów, świetnie zorganizowane zaplecze magazynowe i logistyczne to fundamenty szybkiej realizacji zleceń w Iskierka.