Skarpety, którym zaufali najlepsi

Jesteśmy jednym z największych producentów getrów piłkarskich i skarpet sportowych w Polsce. To w naszej firmie powstały oryginalne, posiadające licencję UEFA, getry piłkarskie na EURO 2012. Zaufały nam ponadto takie kultowe marki jak Umbro, brytyjska marka wywodząca się z Manchesteru czy Lotto, włoski producent sprzętu sportowego, obecny na rynku od 1973 roku. Nasze getry i skarpety sportowe zdobyły uznanie sportowców, a także wymagających miłośników aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu.

 

Na rynku od 1993 roku

Wysoka jakość naszych getrów i skarpet sportowych pozwoliła nam współpracować z klientami na całym świecie. To pozwala nam z kolei dynamicznie się rozwijać. Z niewielkiej, założonej w 1993 roku firmy zamieniliśmy się w jednego z liderów na rynku, który jest w stanie wyprodukować 17 000 par getrów w ciągu tygodnia i który swoje produkty eksportuje do ponad 20 krajów.

 

Zaawansowanie technologiczne

Jakość naszych produktów nie wynika wyłącznie z doświadczenia, wiedzy i pasji. W celu sprostania wymaganiom naszych klientów, niezbędne jest odpowiednie zaplecze technologiczne. Właśnie z tego powodu, tak szczególną rolę w naszej firmie pełni park maszynowy. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych jakie dostępne są na światowym rynku tekstylnym. Jesteśmy w ścisłej czołówce pod względem zarówno innowacyjności produktów, jak i możliwości przerobowych.

Zobacz aktualny katalog


PALETA KOLORÓW PRZĘDZ


Nowoczesny design

Kilkadziesiąt kolorów do wyboru

Konkurencyjne ceny

Możliwość personalizacji produktów i opakowań

Surowce najwyższej jakości

Szybka realizacja zleceń