Getry i skarpety z logo

Produkujemy getry i skarpety sportowe personalizowane dla klubów sportowych, akademii sportowych, marek odzieżowych, sieci sklepów sportowych, szkół, w których obowiązują mundurki, czy firm szukających nietuzinkowych gadżetów promocyjnych. Możemy umieścić na nich Twoje logo lub inny znak o nietypowym kształcie czy rozmiarze. Dysponujemy bogatym wyborem kolorystyki stosowanych przędz, barwimy również przędze zgodnie z zamówieniem klienta. Przyjmujemy zamówienia już od 100 par na wersję kolorystyczną.

 

Najlepsze materiały techniczne

Podejmując współpracę właśnie z nami, zapewniasz sobie stały dostęp do wysokiej jakości getrów i skarpet niezależnie od dyscypliny sportu. Do produkcji stosujemy bowiem najwyższej klasy surowce od sprawdzonych europejskich dostawców, przędze specjalistyczne takie jak Prolen ® Siltex AG +  działający antybakteryjnie i antygrzybiczo. Uwzględniamy również odmienne oczekiwania różnych sportowców, tworząc modele o określonej konstrukcji. Każde nasze getry i skarpety są dopracowane pod względem jakości, bezpieczeństwa, ochrony, wygody i dbałości wykonania.

 

Nowoczesne technologie znakowania

Stosowana przez nas metoda znakowania w żaden sposób nie wpływa na komfort użytkowania skarpet. Logo „wrabiane” jest w skarpetę w trakcie jej produkcji lub wykonane za pomocą nadruku sublimacyjnego, dzięki temu posiada ono identyczną strukturę jak reszta getry.

 

DOSTOSOWANIE OZNACZENIA ROZMIARÓW DO POTRZEB KLIENTA

Dostosujemy rozmiary getrów i skarpet do wymaganego przez klienta oznaczenia rozmiarów. Klient ma również możliwość zlecenia produkcji na podstawie gotowych, stosowanych przez nas tablic rozmiarowych odpowiednich na dedykowany rynek sprzedaży według poniższego przykładu.

 

Standardowa stosowana specyfikacja rozmiarowa

ROZMIAR 27/31 31/35 35/37 38/41 42/44 44/46
DŁUGOŚĆ STOPY 12 cm 14 cm 16 cm 20 cm 22 cm 24 cm

 

Specyfikacja rozmiarowa Irlandia

ROZMIAR Junior 5-11 Youths 2-4 Adults 4-6,5 Adults 9-12
DŁUGOŚĆ STOPY 14 cm 16 cm 20 cm 22 cm

 

Specyfikacja rozmiarowa Anglia

ROZMIAR 8-11 12-2 3-6 7-11
DŁUGOŚĆ STOPY 14 cm 16 cm 20 cm 22 cm

 

PAKOWANIE PRODUKTÓW

Oferujemy pakowanie produktów według wymagań klienta i jego grafiki. W zakres usług pakowania wchodzi pakowanie maszynowe w kartoniki.

Zobacz aktualny katalog


PALETA KOLORÓW PRZĘDZ


Nowoczesny design

Kilkadziesiąt kolorów do wyboru

Konkurencyjne ceny

Możliwość personalizacji produktów i opakowań

Surowce najwyższej jakości

Szybka realizacja zleceń