Getry i skarpety z logo

Produkujemy getry i skarpety sportowe personalizowane dla klubów sportowych, akademii sportowych, marek odzieżowych czy firm szukających nietuzinkowych gadżetów promocyjnych. Możemy umieścić na nich Twoje logo, inny znak o nietypowym kształcie czy rozmiarze lub po prostu wykonać je w barwach Twojego klubu. Nasze getry idealnie uzupełnią Twój strój sportowy.

 

Najlepsze materiały techniczne

Podejmując współpracę właśnie z nami, zapewniasz sobie stały dostęp do wysokiej jakości getrów i skarpet niezależnie od dyscypliny sportu. Do produkcji stosujemy bowiem najwyższej klasy surowce od sprawdzonych europejskich dostawców, przędze specjalistyczne takie jak Prolen Siltex działający antybakteryjnie i antygrzybiczo. Uwzględniamy również odmienne oczekiwania różnych sportowców, tworząc modele o określonej konstrukcji. Każde nasze getry i skarpety są dopracowane pod względem jakości,bezpieczeństwa, ochrony, wygody i dbałości wykonania.

 

Nowoczesne technologie znakowania

Stosowana przez nas metoda znakowania w żaden sposób nie wpływa na komfort użytkowania skarpet. Logo „wrabiane” jest w skarpetę w trakcie jej produkcji. Dzięki temu posiada ono identyczną strukturę jak reszta getry i jest tak samo elastyczne.

Zobacz aktualny katalog


Efektowny design

Kilkadziesiąt kolorów do wyboru

Konkurencyjne ceny

Możliwość personalizacji

Surowce najwyższej jakości

Szybka realizacja zleceń